Склади запиши текст-міркування "Чим мені подобається зима" (5-7 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чому я люблю зиму? Зима-це пора року, коли на землю летять білосніжні сніжинки. Інколи вітер за вікнами нагадує про те, що зима-холодна та не дуже привітлива. Але вона теж сніжна, весела та прекрасна. Взимку на усіх дорогах та деревах блищить, мов сріблий килим, сніг. І дахи будинків вкиті мовби білою ватою. Тоді дивитись стає боляче від такої краси.