Складіть 10 речень з прийменниками в,перед,на,ззаду,під,біля(поруч),праворуч,ліворуч

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні ми підемо в ліс. Перед нами стоїть незнайомий чоловік. Червоний олівець лежить на парті Сергія. Він несподівано підійшов ззаду. Під вишнею стояв старець з молодою. У складну хвилину мої друзі завжди біля мене. Подивись праворуч,там йде твоя матуся! Ліворуч від мого будинку знаходиться школа. "Будь ласка,будь з