Складіть діалог про роль кохання в сучасному житті "Чи буває кохання ідеальним?"(за трагедією В.Шекспіра"Ромео і Джульетта" та власними спостереженнями)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Любі друзі!Сьогодні ми зібралися для того,щоб детально обговорити тему кохання за незвичайною краси повісті "Ромео і Джульетта" -Добрий день!На мою думку,кохання не завжди буває ідеальним,ажде не існує ідеальних людей. Існують лише люди,що здатні заради кохання терпіти недоліки один одного,піклуватися та прислухатися до думки твоєї коханої людини. -Я можу заперечити! Кохання бувує ідеальним,адже письменник нам змальовує його таким! -Так,можливо він змальовує його ідеальним,проте послухай. Ти пам*ятаеш момент,коли Ромео убив Тібальта? -Так,звісно,але до чого тут це? -Так ось,Джульєтта довго вагалася чи є Ромео їй ворогом,чи є тим самим улюбленим чоловіком,якого вона кохає,адже він їй обіцяв не вбивати! -А й справді..Це добре й яскраво доказує те,що заради кохання воно поступилася своїми власними інтересами й інтересами своїх батьків,аджен вони хотіли помстися Ромео за цей вчинок! -У нашому сучасному житті ідеального кохання теж не існує. Багато людей створюють шлюб за розрахунком,в гонитві за багатсвами та ідеальним життям.Але не всі усвідомлюють те,що справжнє багатсво,це коли поруч кохана людина,яке завжди підтримає та допоможе у скрутній хвилині,буде піклуватися та приносити тобі радіть. Ніякі скарби та гроші не замінять справжнього, щирого та чистого  кохання!