Складіть і розіграйте за особами діалог (7-8 реплік) на тему ,,Спортивні змагання,, а?

Складіть і розіграйте за особами діалог (7-8 реплік) на тему ,,Спортивні змагання,, а??о ,,У магазині спорттоварів,, використавши прислівники вищого й найвищого ступенів порівняння.Поясніть їхню роль у вашому тексту.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт-Привіт-Як справи?-Добре,а в тебе?-Також,слухай ти бачив гру "Анлия-Украина"-Так, але там суддя був не правий-Так, знаю але все ж таки як Джон Террі його витягнув-Так,так.-Але Украина також молодці,-Ну 2:1 було би, а так шкода....-Нічого,скоро в нас гра з ними знову-Так,це буде  видовищний матч.-Зустрінемось і будемо дивитись?-Ну я був бі не проти-Ну тоді до Понеділка.-Давай вдалих вихідних.