Складіть і запишіть по чотири словосполучення: меньше меньше діеслово + неозначений займенник больше больше і меньше меньше іменик + неозначений займенник больше больше

Складіть і запишіть по чотири словосполучення: << діеслово + неозначений займенник >> і << іменик + неозначений займенник >>
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ненавиджу декого, люблю когось, просить деякий, прагну неабичого; слово будь-яке, зошит хтозна-який, учитель абихто, коштів ніскільки.