Складіть і запишіть по два речення зі словами здається видно так щоб у першому реченні слово було вставним а в другому - членом речення Може,видно,правда,на щастя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Мій брат може все, але цього разу він оступився. - Може, це на щастя, що посуд б'ється?- невпевненно спитав тато. 2) Вдалині було видно цілу зграю птахів, що летіли далеко-далеко за небокрай. Учень, видно, злякався, коли почув тяжке завдання вчителя. 3) Правда, я ніколи ще так не чинив, це було вперше в моєму житті. Правда, як людина - сама за себе каже. 4) На щастя, все обійшлося, тому Славко дуже зрадів. На щастя в нього не було причин, він лише сумно дивився вбік.