Складiть невеличку розповiдь, головними героями якоi були б веселка та криничка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні дуже сонячно, ні хмарки на небі. Блищить водичка у Криниці.Тільки що пройшов дощ. Буквально через декілка хвилин виросла Веселка. Її побачила Криниця і відразу ж привітала : -Добридень! Ти, я дивлюся, новенька? -Ага,- відповіла Веселка. - Щойно народилася. А ти давно тут вже? - Так, я тут ще змалечку. Увесь час наглядаю за маленькими дітлахами і дорослими чоловіками. - Зрозуміло. - Знаєш, це дуже приємно порозмовляти з кимсь із своїх. -Так, я також дуже вдячна тобі за розмову, мені було цікаво, та мені вже час. -До зустрічі! - Так,до наступного доща!