Складiть речення стежка, бублик, злетiлись, синицi, горобцi, твердий, старий, грак, дзьобнув, кинув, калюжа, набряк, у, водi, з'iв, птахи, здивувались.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На стежці лежав бублик.Злетілись горобці,синиці.Старий грак кинув його у калюжу.Твердий бублик набряк у воді.Грак дзьобнув бублик і з"їв його.Птахи здивувались.