Складіть речення, використовуючи слова з довідки: кабани, лісник, кукурудза, сіно, лосі,годівнички,насіння,Оленка,Катруся,Іванко,,Тарасик, лебідь Білан, Петро Іванович, Семен, Назар,озеро, зимують, підгодовують, синички, снігур...

Складіть речення, використовуючи слова з довідки: кабани, лісник, кукурудза, сіно, лосі,годівнички,насіння,Оленка,Катруся,Іванко,,Тарасик, лебідь Білан, Петро Іванович, Семен, Назар,озеро, зимують, підгодовують, синички, снігурі, зерно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Охотник увидел кабана