Складіть речення зі словами програміст, двійка, олень, завод, груша, блакить, кінь, береза, садівник, дощ, метелик, народ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сашко хоче стати програмістом. Олена отримала двійку. В лісі діти бачили оленя. Іграшки виготовляють на іграшковому заводі. Спіла груша дуже смачна та соковина. Пташки летять в небесній блакитті. У господаря є вірний кінь. Береза похилилася над водою. Садівник дуже добре виконував свою роботу. Діти закликали дощ. Мимо пролетів дуже гарний метелик. Народ дуже щедрий.