Складіть розповідь у науковому стилі про відокремлені означення та прикладки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Означення і прикладки, які виділені змістовно та інтонаційно для увиразнення змісту називають відокремленими. Наприклад: Як він там, нещасний?(відокремлене означення). Нехай  мій син пам'ятає про тараса Шевченка, кобзаря українського народу!(відокремлена прикладка)