Складіть,будласка, твір-роздум на тему:Приховуючи істину від друзів,кому ти відкриваєшся?..дуже треба(((

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо ти щось приховуєш від своїх друзів, воно приховуєтся, але не надовго. Правда завжди знаходить своє місце. У багатьох виникає питання:  приховуючи істину від друзів, кому ти відкриваєшся? Та ось відповідь: ти відкриваєшся самому собі. Не говорячи правди ти шкодиш собі. Адже якщо втох друзі дізнаються правду, вони розлютятся що ти не розповів їм спочатку та ти можеш втратити їх. Будь правдивим!