Скласти 5 речень з складними словами про осынь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні уранці я побачила золотисту осінь за вікном.Вона кружляла,немов падають маленькі сніжинки.Коли я вишла на вулицю,стрибнула у кучу з листям.И почала гратися листям , як маленька..
Гость
Осінь підкреслює свою пишність червоно-жовтими кольорами щастя. Вона не абияк  зачаровує кожного. Всіх переносить у чари чудового-пречудового дійства. Осьнь стає по-казковому неймовірна, ивуючи кожного, зупиняючи серця, зворушуючи душі. З давніх - давен  осінь знаменити своми яскравими вбраннями та плаксивим серцем.