Скласти діалог-розмова друзів.Тільки не з інтернету будь ласка!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Два друга зустрілися в бібліотеці: -привіт! -привіт, давно не бачилися. -да. Як твої справи? -Добре. а у тебе? -Теж добре.а чому ти сдесь? -Так, ось: задали в школі доповідь написати, шукаю книгу, інформацію ж треба звідкись брати. А ти тут звідки? -А я вирішив приготувати страву і шукаю рецепт. -зрозуміло. А ти не міг би мені сказати, де я можу знайти потрібну мені книгу? -Можу. Ти можеш знайти її он там. ну що? Поки? -Поки. До зустрічі!
Гость
двоє друзів зустрілися у школі: - привіт, сергію! - привіт, андрій. - ти, що у нашу школу перейшов? -так... я вважаю, що вона краща ,ніж моя. А що? - нічого. я за тебе радий. - дякую. - звикай... до зустрічі на уроці. - бувай