Скласти програму для Pascal: 1. Задане число а- довжина ребра грального кубика. Знайти об'єм кубика V і його повну поверхню S. 2. Вік сина- X років, а вік батька- Y років. Знайти їх середній вік, а також визначити, на скільки в...

Скласти програму для Pascal: 1. Задане число а- довжина ребра грального кубика. Знайти об'єм кубика V і його повну поверхню S. 2. Вік сина- X років, а вік батька- Y років. Знайти їх середній вік, а також визначити, на скільки відрізняється вік кожного від середнього значення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что с полученными ответами нужно сделать? Написать в файл какой то? В разные строчки (writeln) или в одну через пробел?