Скласти речення зі словами : неждано , несміливо , мило , добре . (можна декілька слів в одному реченні)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Неждано завітала до нас весна, несмілово поглядаючи сонечко починає добре гріти землю.
Гость
неждано і несміливо отой хлопець підійшов до мене моя киця н фото вийшла надзвичайно мила. добре, що він допоміг мені, коли справді було потрібно.