Скласти таке продовження розповіді щоб діти засвідчили товариськість

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Об'єкт дослідження - сюжетно-рольова гра.Предмет дослідження - дослідження впливу сюжетно-рольової гри на формування позитивних взаємовідносин дітей старшого дошкільного віку, вивчення морального виховання і культури поведінки дітей даного віку.Знаючи об'єкт і предмет, автор формує тему: сюжетно-рольова гра - як фактор формування позитивних взаємовідносин дітей старшого дошкільного віку.Мета дослідження - вплив наукових основ виховання дошкільників, сприяє позитивній соціалізації в дошкільних освітніх установах.За впливом з поставленої мети випливають наступні завдання:1. O характеризувати сюжетно-рольову гру і її виховне значення у формуванні взаємовідносин старшого дошкільника;2. вивчення теоретичної і практичної бази досвіду роботи;3. дослідним шляхом перевірити ефективність впливу сюжетно-рольової гри на формування позитивних взаємовідносин дітей старшого дошкільного віку.Гіпотеза дослідження: аналіз психолого-педагогічної літератури дозволив мені припустити, що сюжетно-рольова гра сприяє формуванню позитивних взаємин дітей старшого дошкільного віку з однолітками при непрямому і прямій участі педагога.Думаю ето больше для родитилей.