Слово що порушує стиль , вжито у реченні А ) Мальва під віконцем пелюстками горить . Б ) Сніг наткав полотна аж від лісу до вікна . В ) Плине , ущерть налита світлом , ріка , линуть довкола співи солов'їні. Г ) У реченні є гол...

Слово що порушує стиль , вжито у реченні А ) Мальва під віконцем пелюстками горить . Б ) Сніг наткав полотна аж від лісу до вікна . В ) Плине , ущерть налита світлом , ріка , линуть довкола співи солов'їні. Г ) У реченні є головні і не дуже головні , тобто другорядні , члени речення .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г) - тому до це не впевненність, не точність в діях, а в науковому стилі такого бути не може