Слово созд1к разобрать по личным окончаниям ( мен, сен, с1з, ол, б1з, сендер, с1здер, олар) - казахский язык. Помогите сделать???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен ойнаймын(я играю) Сен ойнайсың (ты играешь) Сіз ойнайсыз Ол ойнайды(он она играет) Біз ойнаймыз(мы играем) Сендер ойнайсыңдар(вы играете) Сіздер оййнайсыздар Олар ойнайды(они играют)