Сочинение на тему " здоров'я - найдорожчий скарб"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                                        Здоров'я це дуже дорогий скарб Здоров'я це дуже дорогий скарб. Його треба берегти я к у мога більше. Якщо його не берігти то твое життя буде під загрозою! Треба як у мога більше гуляти, робити зарядку, чистити зуби. Та як у мога більше рухатися.
Гость
Здоровьє це найдорожчий скарб у світі. Його не можна купити не за які гроші. Наприклад у людини є все але вона хвора, може така людина вважати себе щасливою? Звичайно ж ні.  Здоровьє треба укрепляти і берегти, тому що коли здоровья немає, то нам нема діла до всього оточуючого і є одне тільки бажання швидше одужати, тож бережіть себе і свой найдорожчий скарб у світі.