Сочинение на тему"как я помогаю родителям"на казахском я зыке! помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен Ата-анама комектесемын.Мен колымнан келген комегымды аямаймын.Асыресе ата -анам жумыстан шаршап келгенде комектесемын.Мен ата -анама майда -шуде жумыстарга комектесемын.Мысалы уды сырлаймын,шанды суртемын.Еденды суртемын,ыдысты жуамын.Тамак жасауга комектесемын.