Сочинение по картине стрекоза и.репина

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На передньому плані - дівчинка на темній перекладині паркану. За її спиною прозоро-блакитне небо з легким маревом хмаринок і травинки вицвілого луки, намічені тонким пензлем.Сонячні рефлекси на блакитному платті немов прагнуть розчинити матерію в нескінченному, просякнутому сонцем просторі. Вільна, виконана жвавості поза дитини, капелюшок, смішно закріплена під підборіддям чорною стрічкою, гра сонячних зайчиків на обличчі і шиї дівчинки, весь її завзятий вигляд ніби втягують нас у чарівний світ дитячих вражень і мрій. Художник створив незабутній образ дитинства, пройнятий почуттям захвату, подивом перед красою життя. Як писав Рєпін в одному з листів П. М. Третьякову: "Дівчинку на сонці слід назвати" Бабка ": і за кольором, і по руху, і по положенню вона підходить під цю назву".
Гость
Вера Ильиничина Репина (1872-1948)-старшая дочь художника.Проявляла разносторонние художественные интересы:занимались живописью,театральным искусством,вокалом.Натура для художника была важнее всего,он никогда не улучшал её.Фиксируя миг жизни модели,Репин подмечал характерное (позу,жест,движение) благодоря редкой наблюдательности и зоркости.