SOS SOS SOS SOS SOSСкільки туристів можуть, не замочивши ноги, переправитися через ріку на плоті з десяти дубових колод об’ємом 0,3 м3 кожна? Середня маса туриста з рюкзаком 75 кг.

SOS SOS SOS SOS SOS Скільки туристів можуть, не замочивши ноги, переправитися через ріку на плоті з десяти дубових колод об’ємом 0,3 м3 кожна? Середня маса туриста з рюкзаком 75 кг.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Fa=Fт qgv=mg 690*10*10*0,3=75х*10 20700=750х Х=27,6=>27 человек