Составить предложения из данных слов: шығу, тұрады, ақшам, менің, тарихы, ақшаның, теңге, жүз. Пмогите пожалуйста очень надо! Заранее спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маган атам шыгу айтты. Мен есык алдында турдым . Менде акшам бар. Менын анам оте жаксы . Быздын семьда тарихы бар. Акшанын оз суреты бар.Акшанын аты тенге. Жуз алты сын тенге !