Составьте 10 предложений с МОДАЛЬНЫМИ глаголами в ПАССИВНОМ (СТРАДАТЕЛЬНОМ) ЗАЛОГ?

Составьте 10 предложений с МОДАЛЬНЫМИ глаголами в ПАССИВНОМ (СТРАДАТЕЛЬНОМ) ЗАЛОГ??: MUST, OUGHT TO,HAS TO, HAVE TO, SHOULD CAN. Например: The work must be completed soon.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The exercise must be done quickly. The examination ought to be taken by them. All lessons should be studied by students. A violin cannot be played by her. John has been helped by Mary. It will have been read by Sunday.