Составьте диалог на тему(два цыплёнка говорят о живой воде)Прошу помогите пожалуйста))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- привіт !
- ти не бачив тут воду щоб попити?
- Ні нажаль не бачив .
- мама мені розказувала що насвіті існує жива вода .
- Не вірю !
- чого?
- не має такої води яка рухається!
- жива вода - це унікальна вода яка має цілющі і магічні властивості
- Ого
- Ага .І ще у ній знаходяться вільні електрони які несуть в собі життєву енергію і силу .
- От щоб менеі таким розумним бути як ти - захопливо слухаючи свого друга курчатка .