Составьте пожалуйста вопросы с ответами по тексту!!!!!!!!Пожаааалуууйстааааа!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ертегиде Кандай кейипкерлер бар?
Гость
1.Ертеде қалмақтар не істепті?(1) 2.Сол тұтқынның ішінде кім бар екен?(2) 3.Саймак үш жыл тұтқында болып не істейді?(3) 4.Бір күгні қалмақтың ханы не істейді?(4) 5.Хан үазіріне не дейді?(7) 6.Ол нені той біткенше тартады?(9) 7.Халық Саймаққа не айтыпты?(10) В скобках числа-это предложение к которому был задан вопрос