Спиши текст, поширюючи речення словами. Наприклад: ЦІкаво в осінньому лісі!Пташка дбайливо заховала здобич під переплутане коріння.Перевір написане. У лісі Цікаво в лісі. Прилетіла сойка.Сіла н...

Спиши текст, поширюючи речення словами. Наприклад: ЦІкаво в осінньому лісі!Пташка дбайливо заховала здобич під переплутане коріння.Перевір написане. У лісі Цікаво в лісі. Прилетіла сойка.Сіла на пеньок.Принесла жолудь.Заховала під коріння.Мишка побачила.Принишкла й чекає.Теж полює на здобич. Незабаром зима.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цікаво в осінньому лісі. Ось прилетіла маленька сойка.Сіла на трухлявий пеньок. Вона принесла у дзьобику жолудь. Заховала його для себе під коріння. Та руда мишка це побачила. Хитра, принишкла й чекає. Теж полює на здобич, як може. Незабаром  прийде зима, їсти буде нічого.