Спиши,додаючи замість крапок потрібні закінчення. 1.Від наших сільських дідуч...,майстр...-умільц....,-ковал...,кравц...,-повинні ми перейняти їхнє уміння. 2.Сьогодні ми пишаємося вишивальницями рушник...,майстерним поєднанням ...

Спиши,додаючи замість крапок потрібні закінчення. 1.Від наших сільських дідуч...,майстр...-умільц....,-ковал...,кравц...,-повинні ми перейняти їхнє уміння. 2.Сьогодні ми пишаємося вишивальницями рушник...,майстерним поєднанням червоного і чорного кольор...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
...дідучів...майстрів...умільців...ковалів...кравців...рушників...кольорів...