Спишіть речення, ставлячи пропущені розділові знаки.Підкресліть однорідні члени

Спишіть речення, ставлячи пропущені розділові знаки.Підкресліть однорідні члениречення. 1. Співають дзвінко сонячного дня птахи і листя вітер і хмаринка. Працею людина і сильна і красива. А маки процвітають білим сивий і червоним квітом. І раптом у вікні жар-птиця вважається чи мириться мені.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Співають дзвінко сонячного дня птахи,і листя,вітер.і хмаринка.(однорідні:птахи,листя,вітер,хмаринка) Працею людина і сильна,і красива(сильна,красива). А маки процвітають білим,сивим і червоним квітом.(білим,сивим,червоним) І раптом, у вікні жар-птиця вважається ,чи мириться мені (вважається,миритися)