Спишіть словотвірні ланцюжки , вставляючи замість крапок відповідні стрілки. позначте словотворчі афікси. Закон....законний....законність Білий.... біліший.... білішати.... побілішати Записник.... записний.... запис.... записат...

Спишіть словотвірні ланцюжки , вставляючи замість крапок відповідні стрілки. позначте словотворчі афікси. Закон....законний....законність Білий.... біліший.... білішати.... побілішати Записник.... записний.... запис.... записати.... писати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
закон —* закон -н и й —* законн-іст ь; білий —* біл-іш -ий —> біліш -а-ти —>по-біліиіат и; записник *— запис-н-ий «— запис <— за писат и писат и. аписник *— запис-н-ий «— запис <— за писати<— писат и.