Средний рассказ Менiн суйiктi мереке 30 б. НА КАЗАХСКОМ!!!! 8 ПРЕДЛОЖЕНИЙ!!!!! 30 БАЛЛОВ ДОСТАТОЧНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менин ен суйкти мерекем наурыз.Наурызда кыздар казакша койлек киип билесе улдар басына такия мен устине шапан киеди.Казактардын ен улттык ойындар алтыбакан,асык,кокпар жане т.б ал улттык тагамдары наурыз коже 7 тагам туринен косылады.Ажелер из акылдарын айтады.Ренжискендер татуласады.Маган наурыз мерекеси катты унайды