Срочно написати міні твір "Себе судити набагато важче,ніж інших"або "Серед людей також самотньо"за твором Антуана де Сент-Екзюпері"Маленький принц"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Серед людей також самотньо. Маленький принц багато подорожував і бачив багатьох людей. Короля, шанолюба, п'яницю, ділка, ліхтарника, географа. Він зрозумів що дорослі досить дивні люди. Він їх не розумів. Тобто йому було самотньо серед інших людей. Він поки дав планети розчарованим.