СРОЧНО !!!!!!!!!!!!!!!!!! ПЛІЗ !!!!!!!!!!! ОЧЕНЬ НУЖНО !!!!!!!!!!!!!!! СКЛАСТИ РЕЧЕННЯ з словом коли б (на початку речення) якби , раз (посередині речення)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Коли б не лінощі, то всі справи б зробив. 2. Хоч роботи не зробив, якби тільки не кричали. 3. Якщо, хоч раз збрехав, люди більше вірити не будуть.