СРОЧНО!!!!!!! Проаналізуйте основні зміни в політичному розвитку провідних країн світу що відбувалися наприкінці 18-у19 ст Если на русском надо: Проанализируйте основные изменения в политическом развитии ведущих стран мира прои...

СРОЧНО!!!!!!! Проаналізуйте основні зміни в політичному розвитку провідних країн світу що відбувалися наприкінці 18-у19 ст Если на русском надо: Проанализируйте основные изменения в политическом развитии ведущих стран мира происходивших в конце 18-в 19 ст
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.На зміну абсолютним монархіям приходять конституційні.2. Держави почали спиратися на систему правових норм, органи влади й управління, армію, поліцію, засоби ідеологічного впливу на суспільство.3. Це епоха буржуазно-демократичних і національних рухів.4. Дедалі більшу роль починає відігравати буржуазія, особливо промислова.5. Процес ліквідації феодалізму і розвитку капіталізму є одночасно процесом зародження національної самосвідомості пригноблених народів, утворенням націй і національних держав.6. Ведеться боротьба за ліквідацію станової нерівності, різних привілеїв, повалення абсолютизму.Форми цієї боротьби:• революційні — характеризуються насильницькими збройними методами;• реформаторські — відбувається перетворення абсолютної монархії на конституційну через проведення реформ і досягнення компромісу між дворянством та буржуазією.7. Встановлюються такі форми правління, як республіка чи конституційна монархія.8. У багатьох країнах було прийнято конституції, почали діяти закони.9. Поширюються об’єднавчі рухи, наслідком яких стало утворення національних (Італія, Німеччина) та незалежних держав (Чорногорія, Сербія