СРОЧНО!!!відредагувати словосполучення: із-за головної болі, прийняти участь у свя

СРОЧНО!!!відредагувати словосполучення: із-за головної болі, прийняти участь у святі, я вибачаюся, відноситися до товариша, більш популярніший актор, смачні івасі, розкрити книжку, здати екзамен..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Із-за головної болі-через головний біль прийняти участь у святі-взяти участь у святі,святкуванні. я вибачаюся-вибачте мені відноситися до товариша-ставитися до товариша. більш популярніший актор-всим відомий актор смачні івасі-смачна риба розкрити книжку-відкрити книгу здати екзамен-здавати екзамен