Срочно Який тобі найбільше сподобався роман "П'ятнадцятиріччний капітан" чи "Острів скарбів" Чому? Пліз срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені більше сподобався твір Жюля Верна "15-річний капітан". Головний герой проявив велике відвагу, і т.д. Він дуже сміливий, мужній,.... не побоявся стати за штурвал .(... описуєш найголовніші події, які тобі запам'ятались...). Я дуже хотів(ла) перейняти у нього деякі риси характеру, такі як....., хочу теж подорожувати у далекі країни. Це все ти розширюєш, я просто коротко тобі написала