Срочнооооооооооо!!!!! Твір на тему: Я людина під час скасування кріпосного права в Наддніпрянській Україні( як жили люди, що відбувається тобто жит...

Срочнооооооооооо!!!!! Твір на тему: Я людина під час скасування кріпосного права в Наддніпрянській Україні( як жили люди, що відбувається тобто жит...Срочнооооооооооо!!!!! Твір на тему: Я людина під час скасування кріпосного права в Наддніпрянській Україні( як жили люди, що відбувається тобто життя того часу)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Украинский язык... сложно слишком