СРОЧНО!ПОМОГИТЕ! Із конструцій скрасти речення: 1)Щоб була двокрапка і не була: Бриніли і купчилися;і небо і море і краса світова;вода,повітря,блискавка і грім. 2)Відокремлювались,не відокремлювались: Некончені трави й хліба пр...

СРОЧНО!ПОМОГИТЕ! Із конструцій скрасти речення: 1)Щоб була двокрапка і не була: Бриніли і купчилися;і небо і море і краса світова;вода,повітря,блискавка і грім. 2)Відокремлювались,не відокремлювались: Некончені трави й хліба припорошені весняного пилюкою біла та мяка чиста й тепла. 3)Ввести в речення і розтавити розділові знаки Мов жар недочекавшись коли поспішала вулицею.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
і небо і море і краса світова;вода,повітря,блискавка і грім-