СРОЧНО!Складіть речення з словами: 1.Назустріч 2.Повсякчас 3.Тим часом 4.На совість 5Ліворуч і праворуч 6.по-українському 7.будь-коли 8.Навпаки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя подруга ишла мени назустріч. Я  Повсякчас маю ходити до школи.Я тимчасова захожу до подружки.Мий однокласник даве мени на совисть.Я  незнаю куда ити ливоруч и праворуч але незнаю куд пити перше.Исти сало це по-украинському.Я можу гуляти с подругою на каникулах будь-коли.Я хочу зробити все навпаки