Створиіть невеличке оповідання на тему "Мій домашній улюбленець". Домашній улюбленець кіт Вася

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мене є кіт якого звати (назва).Він дуже грайливий і любе тихенько підкрадатися а потім нападати. А ще він дуже хитри може вдавати що спит а потім коли всі підуть вкрасти щось з стола. Але всеодно я дуже люблю його і ні на що  не проміняю!