Суцільний однорідний брусок густиною 0,7 г/см3 , плаває у воді так, що над водою перебуває тільки його частина об*ємом 60 см3 . Який об*єм бруска?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сила веса уравновешена архимедовой силой P = Fарх , значит po*V*g = po(воды)*(V-60см3)*g V = (po(воды)*60см3)/( po(воды)-po)= 0,7*60/(1-0,7)=140 см3 (извините – решал в системе см, г, с а надо бы в системе СИ)
Гость
Вес тела P = (po)*V*g Выталкивающая сила Fa = (poW)*(V-60)*g P =  Fa (po)*V*g = (poW)*(V-60)*g (po)*V = (poW)*(V-60) (poW)*V - (po)*V = 60*(poW) V*((poW) - (po)) = 60*(poW) V = 60*(poW)/((poW) - (po))  = 60*1/(1 - 0,7) = 60/0,3 = 200 cм3