Ұсынылған тақырыптар бойынша сөйлесіңдер. Ұнайтын музыкалық аспаптарың туралы айтып беріңдер. Мектептегі музыкалық үйірмелер.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маган домбыра деген аспап катты унайды.Оны шерткенде дауысы кандай керемет.(интернеттен неше ишекты соны карар алуга болад)Домбыра казак халыктарынын аспабы.Мектептегы музыкалык уйырмелер бар.Мысалы домбыра,сырнай,сыбызгы т.б