Текст міркуваня чому треба охороняти рослини занесені до червоной книги 6-7 речінь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На жаль, протягом життєдіяльності, людина дуже і дуже негативно впливає на навколишнє середовище, забруднюючи її всіма можливими способами. Не дивлячись на те, що людство перебуває в постійному прогресі, з природою творяться не дуже хороші речі. дуже багато видів тварин і рослин знаходяться на грані вимирання, а є ті, які вже безслідно пропали. Прагне зберегти такі рослини і тварини вкрай важливо для збереження природного балансу, адже прибираючи одну річ, порушується вся ланцюжок.