Тема : способи творення дієслів завдання: Визначне спосіб творення дієслів 1 ро

Тема : способи творення дієслів завдання: Визначне спосіб творення дієслів 1 розкаже 2 подвоїш 3 приховувати 4 товстієш 5 браталися 6 червоніє 7 якає даю 20 балів швидко !!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. префіксальни 2. - 3. префіксально-суфіксальний 4. суфіксальний 5. суфіксальний 6.суфіксальний 7. - Відповіді можуть бути і неправильні. Але в них я впевнена