Тема, зміст, художні засоби сонету ( 8 сонет Шекспіра): Сонет 8 Твій голос — музик?

Тема, зміст, художні засоби сонету ( 8 сонет Шекспіра): Сонет 8 Твій голос — музик??, чому ж тобі Несуть печаль ясні музичні звуки? Чом любиш те, що зроджене в журбі, Чому жадаєш ти нудьги й розлуки? Чи гармонійна злагода звучань, Для іншого весела та бадьора, Тебе спечалює, мов смутку хлань, Бо ж то твоїй самотності докора? Прислухайсь, як мелодію свою Перекидають одна одній струни, Що схожі на розспівану сім’ю,- Батьки щасливі та потомство юне. Та пісня каже: згинь же, самото, Якщо ти завжди сам, ти є ніхто! ________________________ P.S: зарубіжна література ( 8 клас)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тама: Радість диття зміст: розкриває думки поета, на рахунок музичного мистецтва. художні засоби: порівняння, гіпербола, метафора.