THE DRIVER HAD TO PLAY A FINE BECAUSE HE 1/STOPPED AT A RED LIGHT 2/CROSSING THE ROAD 3\WENT THROUGH THE RED LIGHT 4/HAD COFFEE WITH A SAND...

THE DRIVER HAD TO PLAY A FINE BECAUSE HE 1/STOPPED AT A RED LIGHT 2/CROSSING THE ROAD 3\WENT THROUGH THE RED LIGHT 4/HAD COFFEE WITH A SAND...THE DRIVER HAD TO PLAY A FINE BECAUSE HE 1/STOPPED AT A RED LIGHT 2/CROSSING THE ROAD 3\WENT THROUGH THE RED LIGHT 4/HAD COFFEE WITH A SANDWICH
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Водителю пришлось заплатить (только не play, а pay) штраф, потому что он: 1. Остановился на красный свет 2. Пересек дорогу 3. Проехал на красный 4. Попил кофе с бутербродом
Гость
3 went through the red light