Төмендегі әрбір сөзде қанша әріп қанша дыбыс бар?Астана, тәртіп, жазушы, алтыбақан, кітап, оныншы, нан, кесек, нәресте. Помогите пожалуйста

Төмендегі әрбір сөзде қанша әріп қанша дыбыс бар? Астана, тәртіп, жазушы, алтыбақан, кітап, оныншы, нан, кесек, нәресте. Помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Астана-6 əріп, 6 дыбыс Тəртіп-6 əріп, 6 дыбыс Жазушы-6 əріп, 6 дыбыс Алтыбақан-9 əріп, 9 дыбыс Кітап-5 əріп 5 дыбыс Оныншы-6 əріп, 6 дыбыс Нан-3 əріп, 3 дыбыс Кесек- 5 əріп,5 дыбыс Нəресте-7 əріп, 7 дыбыс