Tony: Hey, Adam! I've found a great film for^ us. Adam: About time! We've been here for hours. Which one? Tony: Mrs Doubtfire with Robin Williams. Adam: That's the funniest movie ever, but I saw it last weekend. Sorry! Tony: Oh...

Tony: Hey, Adam! I've found a great film for^ us. Adam: About time! We've been here for hours. Which one? Tony: Mrs Doubtfire with Robin Williams. Adam: That's the funniest movie ever, but I saw it last weekend. Sorry! Tony: Oh no! Any other suggestions, then? Adam: Hmmm, let's see. How about The Sixth Sense? It's the creepiest thriller of all time according to the critics. Tony: I don't like thrillers. I'd prefer something with more action. Adam: Well, do you fancy a fantasy film like The Lord of the Rings? They say it's got the most stunning action scenes ever. Tony: OK, that sounds good! Перевидите пожалуйста)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тони: Привет, Адам! Я нашел отличный фильм для нас. Адам: О, как раз вовремя!  Мы здесь уже несколько часов. Какой? Тони: Миссис Даутфайр с Робином Уильямсом. Адам: Это самый смешной фильм на свете, но я видел его в прошлые выходные. Жаль! Тони: О, нет! Тогда какие-нибудь другие предложения? Адам: Хм, посмотрим. Что насчет "Шестого чувства"? Это самый жуткий триллер всех времен по мнению критиков. Тони: Я не люблю триллеры. Я бы предпочел что-то более действенное. Адам: Ну, что ты думаешь о таком фантастическом фильме, как "Властелин Колец"? Говорят, что это самая потрясающая картина. Тони: Что ж, звучит хорошо!