Треба найти вірші про море 6-12 рядків і загадки про море (1-2 шт.). Допоможіть будь ласка :)))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поле синє, Вівці білі. На полі пасуться, До берега несуться. (Море)   Воно безкрає, синє, І вітри його стережуть, А кораблі красиві, По водній гладі йдуть. Відповідь: Море   Вода після шторму  Завжди в безладді:  Видніються всюди  Зморшки і складки.  Щоб вирівняти море  Поблизу і вдалині,  Весь час прасують його  Кораблі.      Я малюю море,  Блакитні дали.  Ви такого моря  Просто не бачили!  У мене така  Фарба блакитна,  Що хвиля будь-яка  Просто як жива!  Я сиджу тихенько  Близько прибою -  занурюю пензлик  У морі блакитне.
Гость
Не відходить ні на крок, за тобою ходить вперто цей пастух морських зірок, добрий янгол в теплих гетрах. Навіть в морі кораблі, навіть літаки у небі, знають як важкі кити між собою грають в регбі.